Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Andrzej Philips - Kancelaria Adwokacka

Oferta

Specjalizacja

Kancelaria działa od 1989 roku i wyspecjalizowana jest w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych prowadzących działalność na terenie Polski. Specjalizujemy się w zakresie:

Szczegółowy opis niektórych specjalizacji Kancelarii znajduje się w zakładce "O nas".

Bieżące informacje o Kancelarii publikowane są na blogu http://adwokatphilips.blogspot.com/

Windykacja długów i odszkodowań

Zajmujemy się również skuteczną windykacją należności. Ściągamy profesjonalnie, tanio i skutecznie długi na terenie Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Macedonii, Italii, Francji, Holandii, Belgii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Szwecji, Finlandii, Turcji oraz w innych krajach.

Działamy w zakresie:

W celu realizacji zlecenia wymagamy jedynie kserokopii dokumentów świadczących o zadłużeniu (kopie faktur, dokumentów w-z, wezwań do zapłaty itp.) oraz podpisanie umowy wraz z pełnomocnictwem do działania, które to dokumenty można dostarczyć pocztą. Cała dalsza procedura nie wymaga żadnego zaangażowania z Państwa strony - dalsze działania wykonujemy całkowicie sami.

Kancelaria nasza proponuje Państwu również szereg usług doradczych w zakresie działalności gospodarczej na terenie Polski, Rosji, Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej. Służymy pomocą zwłaszcza przy zawieraniu kontraktów gospodarczych z partnerami z w/w krajów. Prawidłowe zawarcie kontraktu ma ogromne znaczenie przy ewentualnym dochodzeniu swych praw na drodze sądowej. Okazuje się wtedy, iż zawarty kontrakt zawiera istotne błędy, które utrudniają lub uniemożliwiają dochodzenie swych praw i należności wynikających z zawartego kontraktu. Strony bowiem często nie znają prawa kraju swojego partnera i posługują się wiedzą dotyczącego ich prawa krajowego, a tymczasem różnice miedzy prawem polskim, rosyjskim czy ukraińskim są bardzo znaczące.

Oferta dla syndyków

Skupujemy wierzytelności należące do masy upadłości, zwłaszcza wierzytelności zagraniczne. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

Kancelaria Adwokacka Andrzej Philips Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie stron WebdesignArt